Hizmetler

Darendeli Teknoloji’nin geliştirdiği yazılım teknolojileri arasında; Kurumsal Kaynak Planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Dijital Arşivcilik, Medya ve TV Teknolojileri, İçerik Yönetim Sistemleri, Navigasyon Sistemleri, Siber Güvenlik Teknolojileri, Zayıf Akım Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Donanımları, Lisanslama, Sistem Entegrasyonu gibi teknolojiler ve hizmetler yer almaktadır.


Çalıştığımız Sektörler

Kamu Kuruluşları

Üniversiteler

Belediyeler

Hastaneler

Bankalar

Güvenlik Şirketleri

Alış Veriş Merkezleri

Özel Sektör Kuruluşları

Değerlerimiz...

Teknoloji sektörünün en hassas konusu nitelikli iş gücü üretmektir. Bu bilinçle; nitelikli hizmetin ancak nitelikli insanlarla verilebileceğinin bilinci ile hareket etmekteyiz.

“Büyüyen Türkiye’den, Yükselen Teknoloji.” sloganı ile çıktığımız teknoloji yolculuğumuzda, ülkemizin bu alanda gelişimi için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Katma değerli hizmet üretiminin ülkelerin gelişimi için ne kadar önemli olduğunun farkındalığı ile satın alan değil üreten olarak kendimizi konumlamamız gerektiğini biliyoruz.


Şirket Misyonumuz

Türkiye’nin birçok ilinde doğrudan operasyonumuz ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış tüm çalışma arkadaşlarımızla ile birlikte, ülkemizin teknoloji alanında hizmet eden lider şirketlerinden biriyiz. Geleceğin tasarımında teknolojinin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, hayatı kolaylaştıran teknoloji çözümleri üretmek ve katma değerli hizmet üretiminde Türkiye’nin gelişimine katkı sağlamak temel hedefimizdir.