Hakkımızda

1999 yılında başladığımız teknoloji sektöründe ki  yolculuğumuzda; geride bıraktığımız yaklaşık 20 yıl içinde İnternet’in doğuşuna, Güvenlik teknolojilerinin gelişimine, tonlarca ağırlıkta ki depolama ünitelerinin 2 parmağımızın arasına sığacak kadar küçülmesine varıncaya kadar birçok yeniliğe şahitlik ettik.

2011 yılında kurulan Darendeli Teknoloji sürekli değişen ve gelişen teknoloji sektöründe sadece yurt içinde değil, yurtdışında da belirleyici ve öncü olmayı hedeflemektedir.

Dünya, teknoloji konusunda bu hızda büyürken; geliştirdiğimiz teknolojiler, birçok kamu ve özel sektör müşterilerimiz tarafından kullanılmaya başlandı. Halen, Türkiye’nin birçok ilinde yürüttüğümüz direk operasyonlarımız ile Ülkemizin teknolojik eylem planına katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Geliştirdiğimiz yazılım teknolojileri, her biri kendi alanında uzmanlaşmış yetkin ve tecrübeli teknoloji ekibimizle birlikte Güvenlik Teknolojileri, Yazılım Geliştirme, Zayıf Akım Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Donanımları, Lisanslama, Sistem Entegrasyonu ve TV & Medya teknolojileri alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Yeni strateji eylem planımız kapsamında; Savunma Sanayi Teknolojileri, Robotics Teknolojileri ve Yapay Zeka alanlarında yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

İstanbul Maslak’ta yer alan 5200 m2 yeni genel merkezimizde, nitelikli istihdam gücümüzü artırmayı planlarken, yeni teknolojilerde planladığımız yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz.

“Büyüyen Türkiye’den Yükselen Teknoloji ™” sloganıyla çıktığımız bu yolculukta teknolojinin, ülkelerin ve şirketlerin gelişiminde ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun bilinci ile katma değerli hizmet ürütmek temel misyonumuzdur.

Darendeli Teknoloji; faaliyet gösterdiği sektörlerde her zaman gerek hizmet kalitesi, gerekse vizyoner bakış açısı ve felsefesiyle belirleyici bir role sahip olacaktır.

Amacımız, değişen ve gelişen dünya ile birlikte sürekli ilerlemek, ülkemizin ekonomik kalkınması için katma değerli hizmet üretimine katkı sağlamaktır.

GENEL BAKIŞ

  • İstanbul merkezli
  • Teknoloji sektöründe 20 yıllık birikim ve tecrübe
  • Farklı konularda uzmanlaşmış teknoloji deneyimi
  • Türkiye’nin 71 ilinde doğrudan operasyon
  • Türkiye’nin en büyük kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet
  • Maslak’ta 5200 m2 yeni genel merkez
  • Uluslararası ödüller ve kalite sertifikaları
  • Küresel M&A iş ortakları ve çözüm sağlayıcıları