Hakkımızda

1999 yılında başladığımız teknoloji sektöründe ki  yolculuğumuzda; geride bıraktığımız yaklaşık 20 yıl içinde İnternet’in doğuşuna, Güvenlik teknolojilerinin gelişimine, tonlarca ağırlıkta ki depolama ünitelerinin 2 parmağımızın arasına sığacak kadar küçülmesine varıncaya kadar birçok yeniliğe şahitlik ettik.

2011 yılında kurulan Darendeli Teknoloji sürekli değişen ve gelişen teknoloji sektöründe sadece yurt içinde değil, yurtdışında da belirleyici ve öncü olmayı hedeflemektedir.

Dünya, teknoloji konusunda bu hızda büyürken; geliştirdiğimiz teknolojiler, birçok kamu ve özel sektör müşterilerimiz tarafından kullanılmaya başlandı. Halen, Türkiye’nin birçok ilinde yürüttüğümüz direk operasyonlarımız ile Ülkemizin teknolojik eylem planına katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Geliştirdiğimiz yazılım teknolojileri, her biri kendi alanında uzmanlaşmış yetkin ve tecrübeli teknoloji ekibimizle birlikte Güvenlik Teknolojileri, Yazılım Geliştirme, Zayıf Akım Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Donanımları, Lisanslama, Sistem Entegrasyonu ve TV & Medya teknolojileri alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Yeni strateji eylem planımız kapsamında; Siber Güvenlik, Büyük Veri, Yapay Zeka ve Robotics Teknolojileri alanlarında yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

“Büyüyen Türkiye’den Yükselen Teknoloji ™” sloganıyla çıktığımız bu yolculukta teknolojinin, ülkelerin ve şirketlerin gelişiminde ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun bilinci ile katma değerli hizmet ürütmek temel misyonumuzdur.

Darendeli Teknoloji; faaliyet gösterdiği sektörlerde her zaman gerek hizmet kalitesi, gerekse vizyoner bakış açısı ve felsefesiyle belirleyici bir role sahip olacaktır.

Amacımız, değişen ve gelişen dünya ile birlikte sürekli ilerlemek, ülkemizin ekonomik kalkınması için katma değerli hizmet üretimine katkı sağlamaktır.

Darendeli Teknoloji’nin geliştirdiği yazılım teknolojileri arasında; Kurumsal Kaynak Planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Dijital Arşivcilik, Medya ve TV Teknolojileri, İçerik Yönetim Sistemleri, Navigasyon Sistemleri, Siber Güvenlik Teknolojileri, Zayıf Akım Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Bilgisayar Donanımları, Lisanslama, Sistem Entegrasyonu gibi teknolojiler ve hizmetler yer almaktadır.


Çalıştığımız Sektörler

Kamu Kuruluşları

Üniversiteler

Belediyeler

Hastaneler

Bankalar

Güvenlik Şirketleri

Alış Veriş Merkezleri

Özel Sektör Kuruluşları

Değerlerimiz...

Teknoloji sektörünün en hassas konusu nitelikli iş gücü üretmektir. Bu bilinçle; nitelikli hizmetin ancak nitelikli insanlarla verilebileceğinin bilinci ile hareket etmekteyiz.

“Büyüyen Türkiye’den, Yükselen Teknoloji.” sloganı ile çıktığımız teknoloji yolculuğumuzda, ülkemizin bu alanda gelişimi için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Katma değerli hizmet üretiminin ülkelerin gelişimi için ne kadar önemli olduğunun farkındalığı ile satın alan değil üreten olarak kendimizi konumlamamız gerektiğini biliyoruz.


Şirket Misyonumuz

Türkiye’nin birçok ilinde doğrudan operasyonumuz ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış tüm çalışma arkadaşlarımızla ile birlikte, ülkemizin teknoloji alanında hizmet eden lider şirketlerinden biriyiz. Geleceğin tasarımında teknolojinin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, hayatı kolaylaştıran teknoloji çözümleri üretmek ve katma değerli hizmet üretiminde Türkiye’nin gelişimine katkı sağlamak temel hedefimizdir.

Genel Bakış

  • İstanbul merkezli
  • Teknoloji sektöründe 20 yıllık birikim ve tecrübe
  • Farklı konularda uzmanlaşmış teknoloji deneyimi
  • Türkiye’nin birçok ilinde doğrudan operasyon
  • Türkiye’nin en büyük kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet
  • Uluslararası ödüller ve kalite sertifikaları
  • Küresel M&A iş ortakları ve çözüm sağlayıcıları