Başkan’ın Mesajı

“İlkelerimizi kurulduğumuz günden bu yana uygulamaktan ve geniş kitlelerce benimsenmesinden dolayı sevinç duyuyorum.”

Darendeli Teknoloji olarak güçlü ortaklıklar kurmaya inanıyoruz. Açık bir vizyona dayalı, istikrarlı ve sürekli büyüme, grubumuzun küresel bir organizasyon olmasını sağlamıştır. Darendeli Teknoloji, üç temel değer üzerine inşa edilmiştir; bireye saygı, müşteriye hizmet ve hedeflerimizin peşinde mükemmeliyete ulaşmak. İlkelerimizi, kurulduğumuz günden bu yana uygulamış olmaktan dolayı sevinç duyuyorum. Türkiye’nin birçok ilinde doğrudan operasyonumuz, yurtdışı yazılım ve teknoloji ihracımız ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış mükemmel hizmet bilinci ile hizmet veren çalışanlarımız  ile birlikte Türkiye’nin ekonomisine ve kalkınmasına katkı sağlamak temel hedefimizdir.

Kaliteye odaklanmak ve müşterilerimizin büyüyen ihtiyaçlarını karşılayan mükemmel servis sunmaya olan bağlılığımız, grubumuzun başarısının altında yatan etkenlerdir. Darendeli Teknoloji olarak çekirdek becerilerimizi sürekli olarak güçlendiriyor ve hedeflerimizi her alanda, müşteri memnuniyetini sağlamak adına geliştiriyoruz.

Darendeli Teknoloji çalışanlarının müşteriye olan kesintisiz hizmet anlayışı, özverisi, bağlılığı, çalışkanlığı ve yaratıcılığı, grubumuza saygınlık ve bilinirlik kazandırmaktadır. Bu noktada, bütün çalışma arkadaşlarıma ve müşterilerimize Darendeli Teknoloji’ye olan güvenleri nedeniyle teşekkür ederim. Şirketimiz 3 temel değerine bağlı kalmayı ve faaliyet gösterdiğimiz alanlarda büyümemize katkı sağlayacak inovatif, yeni nesil ürünleri, teknolojileri ve hizmetleri sağlamayı sürdürecektir.

Mesut Darendeli
DARENDELİ TEKNOLOJİ – Yönetim Kurulu Başkanı