Akıllı IOT Çözümleri

10 yılda, IoT Kavramsaldan gerçekliğe sıçrama yaptı. Günümüzde birçok alanda IoT cihazları kullanıyor ve hayatlarımızı oldukça kolaylaştırıyor. IDC (Uluslararası Veri Birliği), 2020’ye kadar 29 milyardan fazla bağlı cihaz olacağını tahmin ediyor. Nesnelerin İnterneti inkar edilemez derecede büyük ve karmaşık bir dünyadır. Ancak, doğru stratejik yaklaşımla IoT’den yararlanmak büyük ölçüde kolaydır. IBM son 10 yıl içinde farklı sektörlerden 4000’den fazla IoT ile çalıştı ve tutarlı kalıpların ortaya çıkmasını sağladı.

IoT çalışmalarına başlamak için ilk adım, elimizdeki varlıkları kullanmaktır. Tüm nesneleri denetleyen, izleyen ve bütünleştiren çözümlerle gerçek zamanlı verileri yakalayabilir, topladığınız verilerden anlamlı sonuçlar ve kurumsal içgörü oluşturmak için ileri düzeyde analitiklerden faydalanabilirsiniz.

AWS IOT Greengrass Framework

Aldığınız sonuçları eyleme dönüştürerek şirketinizi Nesnelerin Internet i ile (IoT) yeni ve iç görülü yollarla birleştirebilir, müşteri deneyiminde yeni yollar keşfedebilir, hem şirketinize hem de müşterilerinize daha fazla katma değerli çözümler sunabilirsiniz.

Darendeli Teknoloji sadece IoT sürecinin takip edilip raporlama sürecinde değil, rapor sonrasında belirlenecek çözümlerin uygulanması konusunda da şirketinizin çözüm ortağı olacaktır.

İşinizi Endüstri 4.0’a Taşıyın

Darendeli Teknoloji IoT çözümleri, işinizi dijital çağa taşımanız için tüm gereksinimleri sağlayan uçtan uca IoT çözüm teknolojileridir. IoT, ML, AI ve Cloud Computing gibi yüksek teknolojileri işinize adapte ederek yatırımınızdan en yüksek verimi almanızı sağlar.

Eksiksiz IoT bağlantısı

Yeni yada eski fark etmez, sahadaki her tür makineden veri toplayabilen, uzaktan yönetme imkanı veren ve her ortamda çalışan teknolojimiz ile nesneleri kolayca buluta bağlayın.
Akan veriyi kullanan yapay gözü ve yapay operatör teknolojileri ile sorunları gerçek zamanlı yakalayın. Kullanıcı tanımlı grafikler ve kokpitler ile harika görsel uygulamalar oluşturun.
Entegre yapay zeka ile küçük anomaliler büyük sorunlara dönüşmeden öngürüler alın, periyodik bakımdan gereksinim odaklı bakıma geçin ve beklenmeyen arızalardan büyük oranda kurtulun.